Podsumowanie akcji oszczędzania oraz konkursów SKO

Tradycyjnie pod koniec roku szkolnego miało miejsce uroczyste podsumowanie akcji oszczędzania oraz konkursów SKO w naszej szkole. Zostały wręczone dyplomy oraz nagrody rzeczowe laureatom konkursu SKO na wykonanie ekologicznej SKARBONKI z surowców wtórnych i laureatom konkursu SKO MAŁY BANKOWIEC w kategorii klas I, II i III. Konkurs w formie testu matematycznego związanego z obliczeniami pieniężnymi i tematyką bankową odbył się 31 maja 2019 r. W konkursie wzięło udział 40 uczniów z klas I – III. W najważniejszym konkursie Szkolnej Kasy Oszczędności – „Oszczędzanie na 5” promującym systematyczne oszczędzanie, dziesięciu uczniom przyznano nagrody rzeczowe i dyplomy uznania. Laureaci zostali wyłonieni po przeliczeniu punktów za ilość oraz wartość wpłat w czasie trwania konkursu – tj. od 1 października do 30 kwietnia. Została przyznana nagroda specjalna Idze Dejnowiec z kl. V a – za szczególnie efektywne oszczędzanie. Należy podkreślić, że pod koniec trwania konkursu oszczędności uczniów przekroczyły 39 000 złotych!!!
Na zakończenie – DYPLOMY PODZIĘKOWANIA za pracę w SKO otrzymali klasowi łącznicy:

  • Iga Szast z kl. IVa
  • Kamila Benc z kll IVb
  • Nikola Dobrzańska z kl. Va
  • Maciej Żańczak z kl. VI

Laureatom gratulowała pani wicedyrektor Małgorzata Molęda, zaś opiekunce SKO asystowały podczas wręczania nagród panie: Urszula Półchłopek i Gabriela Łaba. W części artystycznej wystąpili uczniowie klas trzecich z piosenkami o tematyce wakacyjnej 🙂
Nagrody rzeczowe i dyplomy zakupione zostały ze środków pochodzących z dotacji ufundowanej przez Zarząd Banku Spółdzielczego w Głogowie Małopolskim.

Galeria zdjęć dostępna jest pod adresem: https://photos.app.goo.gl/AcfGDGUXSwoEDdYX7

Skip to content