DZIECI Z RODZICAMI KLAS III W MYCZKOWCACH I W SOLINIE 10.06.2002

10 czerwca 2022 r. Spod Kościoła Parafialnego w Świlczy wyruszyła wycieczka połączona z darem dziękczynienia za dar I Komunii św. Celem wycieczki był Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Caritas Myczkowce. Po przybyciu grupa dzieci I Komunijnych wraz z Rodzicami wzięła udział we Mszy św.

Następnie udaliśmy się do Ekspozycji Ptaków i Zwierząt bieszczadzkich lasów. Po zakończenie zwiedzania przeszliśmy na teren Ogrodu Biblijnego w którym byliśmy na terenie Starego Testamentu jak i Nowego Testamentu. Po duchowej uczcie znaleźliśmy się w Parku Miniatur.

Nastał czas wolny na zwiedzanie ,,Mini Zoo” oraz zakupienia pamiątek. Po wspólnym obiedzie i nabraniu sił udaliśmy się w drogę powrotną. Piękna pogoda umilała nam czas, a tak zgrana grupa! to znaczy kolejne wyzwania😃! słoneczne widoki dały kolejny pomysł! i tak zahaczyliśmy jeszcze o piękny zakątek Bieszczad jakim jest Solina. Po spacerze wyruszyliśmy w drogę do domu. Zakończyliśmy nasz wyjazd o godz. 19:00. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z tego wspólnego wyjazdu. Wszystkim bardzo dziękuję za tak mile spędzony czas, Ks. Wiesław

Skip to content