Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Szanowni Rodzice!

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego  życzę Wam by szkoła stała się dla Was miejscem intelektualnej przygody, miejscem przyjaznym i bezpiecznym, bo zdobywanie i poszerzanie wiedzy, odkrywanie nauki i jej praw, odnajdywanie samego siebie w nowych okolicznościach czy rozwój własnych uzdolnień i umiejętności to fascynująca wycieczka  w nieznane.

             Życzę wszystkim uczniom, aby czas spędzany w szkole był radosny, ale i pracowity, bo wtedy osiągniecie dużo sukcesów. W swym postępowaniu pamiętajcie, „Bogactwem człowieka są uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo” i takiego bogactwa życzę Wam jak najwięcej.

          Nauczycielomżyczę, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia, a postępy i osiągnięcia uczniów dawały dużo zadowolenia i satysfakcji, aby nasza misja wypełniała się i czyniła nas ludźmi bogatszymi. Niech każdy dzień przynosi radość, jak najmniej stresu i rozczarowań, dużo zapału i optymizmu.

    Drodzy Rodzice, to będzie również dla Was czas szczególny, bowiem nowy rok szkolny przyniesie Wam wiele nadziei związanych z przyszłością Waszych dzieci. Bez Waszego udziału nasze wysiłki nie miałyby najmniejszego sensu. We współczesnej szkole rola rodziców jest ogromna, Wasza pomoc niezbędna. Dlatego życzymy Wam pociechy i dumy z Waszych dzieci, żywimy też nadzieję, że nasze wspólne działania przyniosą oczekiwane efekty, że wspólnie będziemy tworzyli wymarzoną szkołę.

Powodzenia!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im św. Jana Kantego w Świlczy

dr Grzegorz Patruś

Skip to content